Badstof hoes FlexiOr Comfort - 45° M Marineblauw tbv F2251 en F2252

Productinformatie "Badstof hoes FlexiOr Comfort - 45° M Marineblauw tbv F2251 en F2252 "
Hoes tbv FlexiOr Ligothese comfort 45° beiderzijds M

Om de ligorthese extra comfort en ondersteuning te laten bieden kan een hoes gebruikt worden. 
Voor alle verschillende FlexiOr® ligortheses zijn bijpassende hoezen verkrijgbaar.

Bij de ligorthese Comfort medium wordt 30-45° wisselligging geadviseerd. Deze uitvoering is het meest geschikt voor personen met een afstand van 70 tot 85 cm tussen de Trochanter Major en Malleolus Lateralis. 


Kleur: Marineblauw
Oud artikelnummer FlexiOr: CMH-0055A

0 van 0 beoordelingen

Geef een beoordeling

Deel uw ervaringen met andere klanten.


Bijbehorende producten

FlexiOr Ligorthese Comfort - 45° M korrel
Als iemand last heeft van extreme flexie/adductie van knieën en heupen dan biedt de FlexiOr® Comfort ligorthese een passende oplossing. Dankzij de extra hoge achterkant en tussenzijde wordt scharen van de benen voorkomen en wordt ontspanning gestimuleerd. Wanneer een persoon decubitus ontwikkelt is de inzet van de FlexiOr® Comfort ligorthese aan te bevelen. Het risico op decubitus vermindert bij toepassing van het kussen. Daarnaast is de ligorthese bij behandeling van al ontstane doorligwonden een ideaal ondersteuningselement. Aangezien het kussen uit drie compartimenten bestaat is de vorm van het product flexibel. Hierdoor is een ontspannen lighouding te creëren zonder dat het kussen aan ondersteuning inboet. Drukpreventie Door de verhoogde achterkant van de FlexiOr® Comfort ligorthese kunnen de hielen zelfs bij ernstige flexie vrij liggen of in het kussen wegzakken. Vanwege de extra hoge tussenzijde geldt de drukpreventie ook bij extreem scharen van de benen ook al reiken de knieën tot aan de buik. Voor optimale decubituspreventie wordt 30-45° wisselligging geadviseerd. Navulbaar De compartimenten van de FlexiOr® Comfort ligorthese zijn aanpasbaar, waardoor het kussen flexibel reageert op houdingswisselingen. Een ligorthese kan gevuld worden met polystyreenkorrels of visco traagschuimvlokken. Aangezien het kussen direct navulbaar is zijn aanpassingen en daarmee ontspanning en ondersteuning snel te verwezenlijken. Vervormbaar Een bijkomend voordeel van de FlexiOr® Comfort ligorthese is het feit dat het kussen bij persoonlijke verzorging niet of slechts gedeeltelijk weggehaald hoeft te worden. De vorm van de ligorthese past zich aan de houding van de gebruiker aan. Ruimte en steun creëren voor plaatselijke behandeling gebeurt door het kussen verticaal terug te trekken. Verschillende gradenhoeken Standaard hebben de FlexiOr® Comfort ligortheses een hoek van 45°. Aangezien de benen bij ernstige flexie/adductie op verschillende manieren kunnen buigen zijn kussens ontwikkeld met verschillende gradenhoeken. Hierdoor kunnen links-rechtsverschillen gecompenseerd worden. Gebruik  Bij de ligorthese comfort medium wordt 30-45° wisselligging geadviseerd. Deze uitvoering is het meest geschikt voor personen met een afstand van 70 tot 85 cm tussen de Trochanter Major en Malleolus Lateralis (zie ook maatvoering). Stap 1: Meet de afstand van de Trochanter Major (botknobbel aan de zijkant van de heup) naar de Condylus Lateralis (botknobbel aan de buitenkant van de knie).  Stap 2: Meet de afstand van de Condylus Lateralis naar de Malleolus Lateralis (botknobbel aan de buitenkant van de enkel). 

 471,85 incl. 21% BTW
FlexiOr Boemerang romp-armen - 3 kamers XL korrel
FlexiOr® produceert niet alleen ondersteuningselementen voor de onderste ledematen. Met de FlexiOr® Boemerang ligorthese is een serie kussens ontwikkeld die specifiek ondersteuning biedt aan het hoofd, de nek, schouders, (thoracale) wervelkolom, armen en knieën. Het voorkomen van decubitus heeft niet alleen betrekking op de benen. Het beschermen van bijvoorbeeld oren, schouders, rug en armen tegen doorliggen verdient eveneens aandacht. Naast decubituspreventie compenseert de FlexiOr® Boemerang ligorthese het flecteren (verbuigen) van de nek, romp en armen. Het kussen biedt ondersteuning en ontspanning bij rug-, zij- en buikligging, maar ook bij een zittende houding biedt het kussen adequate support. Flexibel Vanwege de hoefijzervorm en het verhoogde nekgedeelte biedt de FlexiOr® Boemerang ligorthese veel steun. De vorm van het kussen is dankzij het zachte en flexibele materiaal eenvoudig aanpasbaar. Daarnaast is het kussen (na)vulbaar met polystyreenkorrels of traagschuimvlokken. Dit alles komt een ontspannen lichaamshouding ten goede. Om sterk geflecteerde (i.e., verbogen) armen en handen bescherming te bieden is een extra large-uitvoering van de FlexiOr® Boemerang ligorthese ontwikkeld. Het vergrote rompdeel biedt meer ondersteuning waardoor een ontspannen houding beter tot stand komt. Standaard zijn de armdelen gevuld met polystyreenkorrels en het rompdeel met traagschuimvlokken. De large en extra large-uitvoeringen van de FlexiOr® Boemerang ligorthese zijn leverbaar met een lumbaalkussen. Hierdoor ondersteunt de orthese niet alleen de bovenrug (thoracale wervelkolom), maar ook de onderrug (lumbale wervelkolom). Het lumbaalelement biedt extra compensatie en ontspanning bij een geflecteerde nek of romp.

 242,99 incl. 21% BTW
x
Ben jij een zorgverlener? Meld je nu aan en maak
gebruik van;
  • Speciale prijzen voor professionals
  • Korting voor jouw cliënten
  • Hulpmiddelen op zicht aanvragen
  • Bestellen op factuur
Meld je dan hier aan
Vul hier jouw persoonlijke toegangscode in: